Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Zariadenie opatrovateľskej služby CilkaHľadať
 
 

ZOS CilkaZOS CilkaZOS CilkaZOS Cilka


 

Október v CILKEVytlačiť
 

Október je každoročne v znamení úcty k starším. Aj tento rok prebiehali rôzne podujatia pre klientov ZOS CILKA.

Slávnostný program spevokolu pod vedním Eda Sendreja potešil srdcia  všetkých.
"Ľudský život predstavuje veľkú knihu, zložitý jedinečný román. Bezstarostné detstvo, aj keď nemuselo byť bohaté a žičlivé, predsa len bolo krásne.  To vystriedalo detstvo vašich detí. Úzkosť a trápenia z detskej slzičky a v srdci ešte dodnes teplo a odovzdanosť detskej dlane, v očiach úsmev detských pier. V mysli sa roja spomienky – na všetko. Predovšetkým na chvíle pohody. Na to, že ten huncút má už svoje vlastné deti a vnúčatá, ktoré oplácajú aj za rodičov lásku svojim starým a prastarým rodičom. Minú sa roky. Uprostred starostí i radostí. V životnej aktivite človeka. Až jedného dňa je tu  staroba. Ani sa nenazdáme ako, jednoducho je tu."

Október je aj mesiacom zdravej výživy. Žiaci ZŠ Hviezdoslavova v Revúcej pripravili "Jabľčkový program". Roztancovaný hudobno-slovný program bol ukončený podaním zdravého jabĺčka.

V cykle regionálna výchova sme sa s Vierkou Kasperovou venovali téme gemerskej výšivky. Na stretnutie si klientky doniesli vlastné výšivky, či iné ručné práce. Rôzne  techniky, materiály, motívy dali podnety na ďalšie stretnutie s touto témou.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľajú na spríjemnení života našich klientov.

Mgr.Viera Péliová, sociálny pracovník ZOS CILKA
Dopoludnie s p.Kochjarom.JPG


 
 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka